Piedāvājam bāzes bitumenu 50/70 vai 70/100
Cena ar piegādi 700 EURO/t + PVN
Gaidām Jūsu pieteikumus!

Par Kluber eļļām un smērvielam

Šodien mūsu klienti ir metalurģijas, mašīnbūves, pārtikas, farmācijas, stikla rūpniecības, kā arī citu nozaru pārstāvji.

Par “Klüber” eļļām un smērvielām:

vairāk nekā 85 gadu pieredze eļļu un smērvielu ražošanā. Uzņēmums ir dibināts Minhenē 1929. gadā;
garantēta augsta kvalitāte, drošība un noteikto funkciju izpilde.
plašs produkcijas sortiments. Vairāk nekā 2000 smērvielu nosaukumu, tostarp adhezīvas, zemas un augstas temperatūras, vissezonas, kompresijas un citu sastāvu smērvielas;
pastāvīgs pētnieciskais darbs. Uzņēmuma personāls sastāv no 150 inženieriem-izstrādātājiem un citiem tehniskajiem speciālistiem, kuri veic esošo smērvielu uzlabošanu, modernizāciju, kā arī veido jaunus smērvielu materiālus.
Saudzējoša iedarbība uz piemērošanas punktiem – darba mezgliem un mehānismiem, tādējādi palielinot darba ražīgumu, samazinot ekspluatācijas izmaksas par iekārtu darbspējas uzturēšanu.

Kvalitātes kontrole un esošo sastāvu pilnveide. “Klüber” savus intelektuālos un ražošanas resursus koncentrē uz tādu smērvielu materiālu izstrādi un izgatavošanu, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām. Vācijas ražotājs ne tikai rūpīgi atlasa izejvielas, liekot uzsvaru uz dabiskajām eļļām, bet arī pastāvīgi veic pētniecisko darbu, lai uzlabotu jau esošās smērvielas, piešķirot tām labākas ekspluatācijas īpašības. SIA “Bitumen” ir “KLÜBER” oficiālais izplatītājs Latvijā, mūsu uzņēmums jau ilgus gadus ir šī uzņēmuma partneris un Vācijas markas pārstāvis mūsu valsts teritorijā. Ja Jūs meklējat oficiālo “Klüber Lubrication” vietni Latvijā, tad esat atraduši pareizo adresi. Mēs tieši sadarbojamies ar “Klüber”, tas ir, piedāvājam pircējiem tikai oriģinālās šī zīmola smērvielas.

Pajautāt ekspertam

Noliktavas adrese
Krustpils 155C, Rīga, Latvija, LV-1063 Paskatīties kartēVideo kā aizbraukt
Biroja adrese
Krustpils 155C, Rīga, Latvija, LV-1063 Paskatīties kartē Video kā aizbraukt
Juridiskā adrese
Melīdas iela 11-128, Rīga, Latvija, LV-1015