BaltiaOil - Jaunumu arhivs

IBC konteineri

IBC konteineri
IBC konteineriem  (vidējas kravnesības konteineri) ir ļoti plašs pielietojums, tāpēc ka tie ir kompakti un droši uzglabāšanā.  Konteiners atrodas uz paletes, kas atvieglo tā pārvietošanu ar pacēlājiem vai palešratiem, tam ir metālisks drošības režģis, kas pasargā pašu kolbu no nejaušiem bojājumiem, iztukšošanas krāns, kas ļauj viegli izliet konteinerā esošo šķidrumu.

IBC konteinerus iedala pēc to tilpuma un pielietojuma veida. Tilpumi variējas robežās no 600l līdz 1200l. Pārsvarā konteinerus izmanto preču pārvietošanai un uzglabāšanai Savukārt pielietojumu veidi varbūt gan pārtikas , gan nepārtikas.

Tāpat konteineri sadalās pēc paletēm, uz kuram tie ir uzmontēti. Kā arī konteineri sadalās pēc kolbas krāsas,  kas dažādo uzglabāšanas iespējas.
Galvenais, kas jāatceras  pārvadājot IBC konteineru, kurā atrodas Jūsu prece vai produkts, ir tā derīgās lietošanas laiks. Tas ir noteikts - 5 gadi no konteinera izgatavošanas datuma. Gadījumā, ja konteiners būs vecāks un Jūs apturēs Valsts Policija, tai ir tiesības  sodīt Jūs par neatbilstošu taru, saskaņā ar daudzajiem likumiem un noteikumiem, kas regulē taras izmantošanu.

IBC konteineru lietošanu  nosaka Eiropas Savienības Direktīva , Latvijas Republikas standarts, Eiropas nolīgums par bīstamo kravu pārvadājumiem, Autopārvadājumu likums, MK noteikumi “Bīstamo kravu pārvadājumu noteikumi”. 

Pajautāt ekspertam

Noliktavas adrese
Latgales 445H, Rīga, Latvija, LV-1063 Paskatīties kartēVideo kā aizbraukt
Biroja adrese
Latgales 445H, Rīga, Latvija, LV-1063 Paskatīties kartē Video kā aizbraukt
Juridiskā adrese
Melīdas iela 11-128, Rīga, Latvija, LV-1015